Nastavi si svoj kraj  
Izberi svoje najbližje mesto/kraj
Upoštevaj vse kinodvorane v okolici
Shrani nastavitve

Kinoteka - Ljubljana

zemljevid in kontaktne informacije kinodvorane
 

Koyaanisqatsi

20:00[K|O]

Velika Modrina (The Big Blue)

18:00[K|O]

Podelitev nagrade bert za življenjsko delo na področju filmske igre + Leta odločitve

20:30[O]

Maicol

19:00[K|O]

Učinek Olmi (Effetto Olmi)

21:15[K|O]
Hvala za Sunderland
Žanri:Komedija, Drama
Režija:Slobodan Maksimovic
Igrajo:Gregor Bakovic, Polde Bibic, Branko Djuric, Stefka Drolc, Jernej Kuntner
18:00[K|O]
Anomalisa
Žanri:Animirani, Komedija, Drama
Režija:Duke Johnson, Charlie Kaufman
Igrajo:Jennifer Jason Leigh, David Thewlis, Tom Noonan
20:15[K|O]

Film presenečenja po izboru Damjana Zorca

22:15[O]

V osrčju (Heartland)

18:00[K|O]
120 utripov na minuto

120 utripov na minuto
120 battements par minute

Žanri:Drama
Režija:Robin Campillo
Igrajo:Nahuel Pérez Biscayart, Arnaud Valois, Adele Haenel, Jean-François Auguste, Saadia Bentaïeb
20:00[K|O]

Uporni duh + Enostavno Charlie (Just Charlie)

17:00[K|O]

Tako človek kot jaz + V senci (As Human As I Am + Upon the Shadow)

19:00[K|O]

Dvojčici + Sestrca + Poljubi me (Al-Jawza + Sis + Embrasse-moi)

21:00[K|O]

1:54

17:00[K|O]

Slutnja angela + ... in zavrženi (Slutnja anđela + ... ebang bewarish)

19:00[K|O]

Mai + Sestrstvo (Mai + Gwaat Mui)

21:00[K|O]

Calamity + Klepet (Calamity + Rì Cháng Duì Huà)

18:30[K|O]

Fafanje 2017 + Nihče ne gleda (Blow Job 2017 + Nadie nos mira)

21:00[K|O]

Koža (Pieles)

17:00[K|O]

Orhideja + Sanjam v drugem jeziku (La orquídea + Sueño en otro idioma)

18:30[K|O]

Uporni duh + Tamara

21:00[K|O]
A Date for Mad Mary
Žanri:Komedija, Drama
Režija:Darren Thornton
Igrajo:Seána Kerslake, Tara Lee, Charleigh Bailey, Denise McCormack, Barbara Brennan
18:30[K|O]

Horizont dogodkov + Po Louieju (Event Horizon + After Louie)

21:00[K|O]
Chavela
Žanri:Dokumentarni, Biografski, Zgodovinski
Režija:Catherine Gund, Daresha Kyi
Igrajo:Pedro Almodóvar, Elena Benarroch, Miguel Bosé, Liliana Felipe, Laura García-Lorca
17:00[K|O]
God's Own Country
Žanri:Drama, Romantični
Režija:Francis Lee
Igrajo:Josh O'Connor, Alec Secareanu, Gemma Jones, Ian Hart, Naveed Choudhry
19:00[K|O]

Odraščanje

21:00[K|O]
Razredni sovražnik
Žanri:Drama
Režija:Rok Biček
Igrajo:Igor Samobor, Natasa Barbara Gracner, Tjasa Zeleznik, Masa Derganc, Voranc Boh
17:00[O]

Odprto platno

20:00[O]